יפן: רעידת אדמה, צונאמי ותאונה גרעינית

earthquake, tyler the creator, volcano, dog, gold, apple, logo, earth, igor, music, mountain, eleven, alcohol, banned, drink, eboy, egirl, station, 4loko, 7, four, fourloko, gas, juul, loko, white claw, amount, caffeine, challenge, near me,tsunami, ocean, wings of fire, japan, wave, japanese, kanagawa, hokusai, sea, water, seawing, waves, dragon, great, blue, wof, glory, clay, starflight, cool, sunny, storm, fuji, surf, surfing, great wave, surfer, turtle, sandwing, rainwing ,nuclear, science, fallout, atomic, radiation, nuke, engineer, physics, nerd, bomb, geek, funny, radioactive, atom, energy, chemical engineering, humor, wasteland, apocalypse, power, mechanical engineering, fallout 4, war, cool, chernobyl, russia, aerospace engineering, chemical, new, black

בשעה 14:46, ברגע שבו פקדה רעידת אדמה בעוצמה 9.0 ב-11 במרץ 2011, וגררה צונאמי אדיר, האנשים שמרו על רגע של שקט בפוקושימה.

Japan – Fukushima – March 11, 2011

טוקיו (AP) – יפן ספדה ביום שישי כבוד לקורבנות וחידשו חיפושים אחר אלה שעדיין נעדרים מרעידת אדמה ענקית וצונאמי לפני 11 שנים, שגרמו גם לאסון גרעיני בפוקושימה, שם עשרות אלפים עדיין לא יכולים לחזור הביתה.

Japanese Tsunami | Timecast March 11, 2011 | The New York Times

זה כל כך שובר את הלב ומפחיד לראות. לראות את כוח ההרס העצום של צונאמי ורעידת אדמה זה פשוט מפחיד. זה נותן לפרספקטיבה עד כמה מעבר לשליטתנו אמא הטבע באמת. לבי עם האנשים של יפן שאיבדו את חייהם, אלה שאיבדו את יקיריהם, ואלה שעומדים להיאבק לאסוף את השברים כשהמים ייסוגו.