Dziś mówimy o zmianach, innowacjach i adopcji.

color tv came out in Italy in 1970s

Kiedy kolorowy telewizor pojawił się we Włoszech w latach 70., lokalne władze wycofały większość telewizorów, twierdząc, że nie przeprowadziły wystarczającej ilości testów i mogą być szkodliwe dla widzów. Może mieli rację, a może nie. Chodzi o to, że była to destrukcyjna technologia, którą rząd próbował regulować, ponieważ jej nie rozumieli.

Innym przykładem jest internet.

Najpierw uważany za „przemijającą modę”, a następnie masowo przyjęty przez wszystkich, którzy mają smartfona lub laptopa na całym świecie.

Pamiętam, jak wyśmiewano Billa Gatesa w wywiadzie dla Davida Lettermana, ponieważ wyjaśniał, czym jest internet i jak zmieni świat.

Bill: „[Internet] staje się miejscem, w którym ludzie mogą publikować informacje […], wysyłać elektroniczne e-maile…”

Prowadzący wywiad: „kilka miesięcy temu pojawiła się wielka, przełomowa informacja, że ​​w internecie […] będą transmitować mecz baseballowy […] i pomyślałam sobie „czy radio dzwoni?” „…..

Bill: „Możesz tego słuchać, kiedy tylko chcesz”

Przeprowadzający wywiad: „Czy magnetofony dzwonią?”

… i tak dalej. To było naprawdę bolesne, ale Bill się śmiał. Nie z nim, ale z nim.

Wiesz, dokąd z tym zmierzam, ale chcę, aby było to jasne.

Pokornie wierzę, że ilekroć w grę wchodzą wielkie innowacje, ludzie się boją.

Ludzie będą próbować bronić status quo, ponieważ „zmiana” przeraża ludzi. Zmiana pracy, zmiana domu, zmiana partnerów (lol) to przerażające uczucie, ponieważ jesteśmy zaprogramowani, aby szukać bezpieczeństwa i pozostać w naszej strefie komfortu.

Jeśli nasi przodkowie znaleźli dobrą jaskinię, z dużą ilością źródeł pożywienia, nie musieli „wychodzić ze swojej strefy komfortu” i walczyć z lwami, aby zapewnić sobie następny posiłek.

Zmiana jest przerażająca, a ta technologia jest trudna do zrozumienia. Niektórzy próbują to zrozumieć, ale to naprawdę trudne jak diabli. Jestem w tej przestrzeni od wielu lat i codziennie uczę się nowych rzeczy.

Nowe mechanizmy konsensusu, różne typy blockchain, walidatory, delegujący, górnicy, mają stawki, zachęty, wyrocznie itp. Im więcej się uczysz, tym więcej chcesz się nauczyć i tym bardziej zdajesz sobie sprawę, że jest jeszcze więcej do nauczenia.

Oznacza to, że większość ludzi po prostu to odrzuci, ponieważ nie chcą używać mocy mózgu, aby to zrozumieć.

Powiem wprost: całkowicie w porządku jest nie chcieć się tego uczyć. Nie wiem, jak działają e-maile, a jednak używam ich na co dzień.

Nie wiem, jak faktycznie działa internet, a jednak używam go codziennie.

To samo dotyczy rozmów telefonicznych, wiadomości tekstowych, telewizorów itp.

To powiedziawszy, potrzeba czasu, aby przyzwyczaić się do nowej technologii i dlatego ludzie wariują.

Większość ludzi po prostu odrzuci to, ponieważ nie podoba im się to, czego nie rozumieją, dopóki nie zdadzą sobie sprawy, że mogą zacząć korzystać z technologii, nie wiedząc, co się za nią kryje.

Wierzę, że jesteśmy jeszcze za wcześnie. Na dzień dzisiejszy przeciętnemu użytkownikowi trudno jest skonfigurować portfel, zapisać frazę typu seed, zaangażować się w zdecentralizowane protokoły finansowe, $AAVE , Uniswap, Pancakeswap, Curve, a następnie znaleźć odpowiedniego dostawcę stawek, a następnie wysyłać tokeny między portfelami itp.

Jak jest teraz, nie jest to atrakcyjne dla miliardów ludzi i to dobrze. To dobrze, ponieważ gdy firmy zaczną skupiać się na kliencie i doświadczeniu, wszyscy będą chcieli być tego częścią.

Na blockchainie narodzą się nowe firmy, pojawią się nowe usługi. Web3 polega na przenoszeniu władzy z wielkich korporacji na użytkowników i dzieje się to na naszych oczach.

$ BTC i $ ETH nie są rocznymi inwestycjami. Technologie te zmienią świat, jaki znamy, i napotkają opór tych samych ludzi, którzy najbardziej skorzystają na inflacyjnym świecie opartym na fiacie.

Jestem gotów handlować i inwestować w wyżej wymienione krypto przez następną dekadę, a być może nawet dłużej.

Biorąc to wszystko pod uwagę, nie każda krypto jest taka sama, tak jak nie każda akcja jest taka sama.

Porównanie BTC z TurtleCoin jest jak porównanie $TSLA (Tesla Motors, Inc.) (Tesla Motors, Inc.) z Theranos. I jest powód, dla którego Theranos nie ma paska.

Bitcoin cryptocurrency – Bitcoin BTC Sticker

Bitcoin cryptocurrency - Bitcoin BTC Sticker Sticker
Bitcoin cryptocurrency – Bitcoin BTC Sticker
Dopasowana 3-warstwowa, czapka taty, mata na biurko, maska ​​dziecięca, magnes, czapka z daszkiem, podkładka pod mysz, mata dla psa, chustka dla zwierząt, koc dla zwierząt, mata dla kota, aktywna koszulka, koszulka baseballowa, koszulka klasyczna , Koszulka z grafiką, lekka bluza z kapturem, lekka bluza, koszulka z długim rękawem, długa koszulka, koszulka Premium, bluza z kapturem, bluza z kapturem, bez rękawów, bez rękawów, koszulka Essential, bezrękawnik, Tri -mieszanka T-shirt, koszulka z dekoltem w szpic, zapinana na zamek bluza z kapturem, sukienka w kształcie litery A, szyfonowa bluzka, dopasowana koszulka Scoop, dopasowana koszulka, dopasowana koszulka z dekoltem w szpic, sukienka z grafiką, legginsy , mini spódniczka, koszulka Premium Scoop, luźna koszulka, naklejka, błyszcząca naklejka, skórka na laptopa, pokrowiec na laptopa, przezroczysta naklejka, skórka na iPada, etui na iPada, skórka na iPhone’a, etui na iPhone’a, miękki futerał na iPhone’a, wytrzymały iPhone Etui, portfel iPhone, skóra Samsung Galaxy, etui Samsung Galaxy Snap, miękki futerał Samsung Galaxy, wytrzymały futerał Samsung Galaxy, druk artystyczny, druk artystyczny, druk na płótnie