امروز ما در مورد تغییر، نوآوری و پذیرش صحبت می کنیم.

color tv came out in Italy in 1970s

وقتی تلویزیون رنگی در دهه 1970 در ایتالیا عرضه شد، مقامات محلی اکثر تلویزیون‌ها را با این ادعا که آزمایش کافی انجام نداده‌اند و ممکن است برای تماشاگران مضر باشند، لغو کردند. شاید حق با آنها بود، شاید هم نه. نکته این است که این یک فناوری مخرب بود که دولت سعی کرد آن را تنظیم کند زیرا آنها آن را درک نمی کردند.

مثال دیگر اینترنت است.

ابتدا به عنوان یک “مد گذرا” در نظر گرفته شد، سپس به طور گسترده توسط همه افراد با تلفن هوشمند یا لپ تاپ در کل مورد استفاده قرار گرفت.

یادم می آید که بیل گیتس در مصاحبه ای در نمایش دیوید لترمن مورد تمسخر قرار گرفت، زیرا او توضیح می داد که اینترنت چیست و چگونه جهان را تغییر می دهد.

بیل: «[اینترنت] در حال تبدیل شدن به مکانی است که مردم می‌توانند اطلاعات […] را منتشر کنند، ایمیل‌های الکترونیکی ارسال کنند…»

مصاحبه کننده: “چند ماه پیش یک اطلاعیه موفقیت آمیز بزرگ مبنی بر اینکه در اینترنت […] آنها قرار است یک بازی بیسبال را پخش کنند […] و من فقط با خودم فکر کردم “آیا رادیو زنگ را به صدا در می آورد؟” «…..

بیل: “شما می توانید هر زمان که بخواهید به آن گوش دهید”

مصاحبه کننده: “آیا ضبط صوت زنگ را به صدا در می آورد؟”

… و غیره. انصافاً دیدن آن دردناک بود، اما بیل می خندید. نه با او، بلکه در او.

شما می دانید که من با این به کجا می روم، اما می خواهم آن را کاملاً واضح بیان کنم.

من متواضعانه معتقدم که هرگاه نوآوری های بزرگی در میان باشد، مردم می ترسند.

مردم سعی خواهند کرد از وضعیت موجود دفاع کنند زیرا “تغییر” مردم را می ترساند. تغییر شغل، تغییر خانه، تغییر شریک زندگی (lol) احساس ترسناکی است زیرا ما طوری برنامه ریزی شده ایم که به دنبال امنیت باشیم و در منطقه راحتی خود بمانیم.

اگر اجداد ما یک غار خوب، با منابع غذایی فراوان پیدا می‌کردند، نیازی نداشتند «از منطقه آسایش خود خارج شوند» و برای تأمین غذای بعدی خود با شیرها بجنگند.

تغییر ترسناک است و درک این فناوری سخت است. برخی از مردم سعی می کنند آن را بفهمند، اما صادقانه بگویم سخت است. من سال هاست که در این فضا هستم و هنوز هم هر روز چیزهای جدیدی یاد می گیرم.

مکانیسم های اجماع جدید، انواع مختلف بلاک چین، تایید کننده ها، نمایندگان، ماینرها، نرخ ها، مشوق ها، اوراکل ها و غیره.

این بدان معناست که اکثر مردم فقط آن را از بین می برند زیرا نمی خواهند از قدرت مغز برای درک آن استفاده کنند.

اجازه دهید این موضوع را صراحتا بگویم: کاملاً خوب است که نخواهید آن را یاد بگیرید. من نمی‌دانم ایمیل‌ها چگونه کار می‌کنند و با این حال هر روز از آنها استفاده می‌کنم.

من نمی‌دانم اینترنت واقعاً چگونه کار می‌کند و باز هم، من هر روز از آن استفاده می‌کنم.

تماس‌های تلفنی، پیام‌های متنی، تلویزیون و غیره نیز همین‌طور است.

با این حال، عادت کردن به یک فناوری جدید به زمان نیاز دارد و به همین دلیل است که مردم عصبانی هستند.

بیشتر مردم آن را کنار می‌گذارند، زیرا چیزهایی را که نمی‌فهمند دوست ندارند، تا زمانی که متوجه شوند می‌توانند بدون اینکه واقعاً بدانند پشت آن چه چیزی وجود دارد، شروع به استفاده از آن کنند.

معتقدم هنوز زود هستیم. از امروز برای کاربر معمولی تنظیم کیف پول، نوشتن عبارت اولیه، مشارکت در پروتکل های مالی غیرمتمرکز، $AAVE، Uniswap، Pancakeswap، Curve، سپس یافتن ارائه دهنده سهام مناسب، سپس ارسال توکن ها بین کیف پول ها و غیره بسیار سخت است.

همانطور که اکنون قرار نیست برای میلیاردها نفر جذاب باشد، و این چیز خوبی است. این یک چیز خوب است زیرا زمانی که شرکت ها شروع به تمرکز بر روی مشتری مداری و تجربه کنند، همه می خواهند بخشی از آن باشند.

شرکت های جدیدی بر روی بلاک چین متولد خواهند شد، خدمات جدیدی ارائه خواهند شد. Web3 همه چیز در مورد انتقال قدرت از شرکت های بزرگ به کاربران است و درست جلوی چشمان ما اتفاق می افتد.

$BTC و $ETH سرمایه گذاری یک ساله نیستند. این فناوری‌ها جهان را آنطور که ما می‌شناسیم تغییر خواهند داد و مقاومت همان افرادی را خواهند یافت که بیشترین سود را از دنیای تورمی مبتنی بر فیات می‌برند.

من مایل به تجارت و سرمایه گذاری در رمزارز فوق الذکر برای دهه آینده و احتمالاً حتی فراتر از آن هستم.

با همه اینها که گفته شد، همه ارزهای دیجیتال یکسان نیستند، همانطور که همه سهام یکسان نیستند.

مقایسه بیت کوین با TurtleCoin مانند مقایسه دلار TSLA (Tesla Motors, Inc.) (Tesla Motors, Inc.) با Theranos است. و دلیلی وجود دارد که Theranos تیک تیک ندارد.

Bitcoin cryptocurrency – Bitcoin BTC Sticker

Bitcoin cryptocurrency - Bitcoin BTC Sticker Sticker
Bitcoin cryptocurrency – Bitcoin BTC Sticker
3 لایه نصب شده، کلاه پدر، تشک رومیزی، ماسک کودکان، آهنربا، کلاه بیسبال، پد ماوس، تشک سگ، پت باندانا، پتوی حیوان خانگی، تشک گربه، تی شرت فعال، تی شرت آستین ¾ بیسبال، تی شرت کلاسیک , تی شرت گرافیکی, هودی سبک وزن, سویشرت سبک وزن, تی شرت آستین بلند, تی شرت بلند, تی شرت ممتاز, پیراهن هودی, سویشرت پیراهن کش, تاپ تانک مسابقه دار, تاپ بدون آستین, تی شرت ضروری, تاپ تاپ, سه تایی تی شرت ترکیبی، تی شرت یقه V، هودی زیپ دار، لباس A-Line، تاپ ابریشمی، تی شرت اسکوپی مناسب، تی شرت مناسب، تی شرت یقه V شکل، لباس تی شرت گرافیکی، ساق شلواری , دامن کوتاه, تی شرت اسکوپ ممتاز, تی شرت با تناسب راحت, استیکر, استیکر براق, پوسته لپ تاپ, آستین لپ تاپ, برچسب شفاف, پوسته iPad, قاب اسنپ آیپد, پوست آیفون, قاب اسنپ آیفون, قاب نرم آیفون, قاب محافظ آیفون قاب، کیف پول آیفون، Samsung Galaxy Skin، قاب محافظ گلکسی سامسونگ، قاب نرم Samsung Galaxy، قاب محافظ Samsung Galaxy، چاپ تابلو هنری، چاپ هنری، چاپ روی بوم