Сьогодні ми говоримо про зміни, інновації та прийняття.

color tv came out in Italy in 1970s

Коли кольоровий телевізор з’явився в Італії в 1970-х роках, місцева влада скасувала більшість телевізорів, стверджуючи, що вони недостатньо перевірені і що вони можуть бути шкідливими для спостерігачів. Можливо, вони мали рацію, а може й ні. Справа в тому, що це була руйнівна технологія, яку уряд намагався регулювати, тому що вони її не розуміли.

Інший приклад – Інтернет.

Спочатку вважався «минучою модою», а потім масово застосовувався всіма, хто має смартфон або ноутбук.

Пам’ятаю, з Білла Гейтса в інтерв’ю на шоу Девіда Леттермана висміяли, бо він пояснював, що таке Інтернет і як він змінить світ.

Білл: «[Інтернет] стає місцем, де люди можуть публікувати інформацію […], надсилати електронні листи…»

Інтерв’юер: «кілька місяців тому було грандіозне оголошення про те, що в Інтернеті […] вони збираються транслювати бейсбольний матч […], і я просто подумав: «радіо дзвонить?» “…..

Білл: «Ви можете слухати його, коли захочете»

Інтерв’юер: «Чи дзвонять магнітофони?»

… і так далі. Це було, чесно, боляче дивитися, але Білл сміявся. Не з ним, а з ним.

Ви знаєте, до чого я збираюся, але я хочу зробити це кристально зрозумілим.

Я смиренно вірю, що кожного разу, коли йдеться про великі інновації, люди лякаються.

Люди намагатимуться захистити статус-кво, тому що «зміни» лякають людей. Зміна роботи, зміна житла, зміна партнера (лол) – це страшне відчуття, тому що ми запрограмовані шукати безпеки та залишатися в зоні комфорту.

Якщо наші предки знайшли хорошу печеру з великою кількістю джерел їжі, їм не потрібно було «виходити із зони комфорту» і битися з левами, щоб забезпечити собі наступну їжу.

Зміни страшні, і цю технологію важко зрозуміти. Деякі люди намагаються це зрозуміти, але це, чесно кажучи, важко як пекло. Я працюю в цьому просторі багато років і досі щодня дізнаюся щось нове.

Нові механізми консенсусу, різні типи блокчейну, валідатори, делегатори, майнери, ставки, стимули, оракули тощо. Чим більше ви дізнаєтеся, тим більше ви хочете вчитися, і тим більше ви усвідомлюєте, що вам ще потрібно навчитися.

Це означає, що більшість людей просто відкине це, тому що вони не хочуть використовувати силу мозку, щоб зрозуміти це.

Дозвольте мені зрозуміти це: не хотіти цього вчитися цілком нормально. Я не знаю, як працюють електронні листи, але я використовую їх щодня.

Я не знаю, як насправді працює Інтернет, але, знову ж таки, я користуюся ним щодня.

Те саме з телефонними дзвінками, текстовими повідомленнями, телевізорами тощо.

Тим не менш, потрібен час, щоб звикнути до нової технології, і саме тому люди злякані.

Більшість людей просто відкидають це, тому що їм не подобається те, що вони не розуміють, доки вони не зрозуміють, що можуть почати використовувати технологію, не знаючи, що за цим стоїть.

Я вірю, що нам ще рано. На сьогоднішній день звичайному користувачеві досить важко налаштувати гаманець, записати початкову фразу, задіяти децентралізовані фінансові протоколи, $AAVE, Uniswap, Pancakeswap, Curve, потім знайти потрібного постачальника стейкингів, потім відправити токени між гаманцями тощо.

Зараз він не привертає увагу мільярдів людей, і це добре. Це добре, тому що як тільки компанії почнуть зосереджуватися на клієнтоорієнтованості та досвіді, усі захочуть бути частиною цього.

На блокчейні народяться нові компанії, надаватимуться нові сервіси. Web3 – це передача влади від великих корпорацій до користувачів, і це відбувається прямо на наших очах.

$BTC і $ETH не є інвестиціями на 1 рік. Ці технології змінять світ, яким ми його знаємо, і вони знайдуть опір з боку тих самих людей, які найбільше виграють від світу, заснованого на інфляції.

Я готовий торгувати та інвестувати у вищезгадану криптовалюту протягом наступного десятиліття і, можливо, навіть після цього.

З огляду на все це, не всі криптовалюти однакові, як і не всі акції однакові.

Порівнювати BTC з TurtleCoin – це як порівнювати $TSLA (Tesla Motors, Inc.) (Tesla Motors, Inc.) з Theranos. І є причина, чому Theranos не має мітку.

Bitcoin cryptocurrency – Bitcoin BTC Sticker

Bitcoin cryptocurrency - Bitcoin BTC Sticker Sticker
Bitcoin cryptocurrency – Bitcoin BTC Sticker
Приталений 3-шаровий, капелюх для тата, настільний килимок, дитяча маска, магніт, бейсболка, килимок для миші, килимок для собак, бандана для домашніх тварин, ковдру для домашніх тварин, килимок для котів, активна футболка, футболка з бейсбольним рукавом ¾, класична футболка , Футболка з написом, Легка толстовка, Легка толстовка, Футболка з довгим рукавом, Довга футболка, Футболка преміум-класу, Пуловер с капюшоном, Пуловер, Толстовка Racerback, Топ без рукавів, Футболка Essential, Майка, – комбінована футболка, футболка з V-подібним вирізом, худі на блискавці, плаття А-силуету, шифоновий топ, приталена футболка, приталена футболка, приталена футболка з V-подібним вирізом, сукня-футболка з зображенням, легінси , міні-спідниця, футболка преміум-класу, футболка розслабленого крою, наклейка, глянсова наклейка, шкіра ноутбука, чохол для ноутбука, прозора наклейка, шкіра iPad, чохол для iPad, чохол для iPhone, чохол для iPhone, м’який чохол для iPhone, iPhone Tough Чохол, гаманець для iPhone, шкіра Samsung Galaxy, чохол Samsung Galaxy Snap, м’який чохол Samsung Galaxy, жорсткий чохол Samsung Galaxy, друк на дошці, художній принт, друк на полотні