Šodien mēs runājam par pārmaiņām, inovācijām un pieņemšanu.

color tv came out in Italy in 1970s

Kad 1970. gados Itālijā iznāca krāsu televizors, vietējās varas iestādes atsauca lielāko daļu televizoru, apgalvojot, ka tie nav veikuši pietiekami daudz testu un ka tie var kaitēt skatītājiem. Varbūt viņiem bija taisnība, varbūt nē. Lieta tāda, ka tā bija graujoša tehnoloģija, ko valdība mēģināja regulēt, jo viņi to nesaprata.

Vēl viens piemērs ir internets.

Vispirms to uzskatīja par “pārejošu iedomu”, pēc tam to plaši izmantoja visi, kam ir viedtālrunis vai klēpjdators.

Es atceros, ka Bils Geitss intervijā Deivida Letermana šovam tika izjokots, jo viņš skaidroja, kas ir internets un kā tas mainīs pasauli.

Bils: “[Internets] kļūst par vietu, kur cilvēki var publicēt informāciju […], sūtot elektroniskus e-pastus…”

Intervētājs: “Pirms pāris mēnešiem bija liels izrāviens paziņojums, ka internetā […] viņi gatavojas pārraidīt beisbola spēli […], un es tikai pie sevis nodomāju: “Vai radio zvana?” “…..

Bils: “Jūs varat to klausīties, kad vien vēlaties”

Intervētājs: “Vai magnetofoni zvana?”

… un tā tālāk. Godīgi sakot, to bija sāpīgi skatīties, bet Bils smējās. Nevis ar viņu, bet pret viņu.

Jūs zināt, kur es eju ar šo, bet es vēlos to padarīt kristāldzidru.

Es pazemīgi ticu, ka vienmēr, kad ir iesaistīti lieli jauninājumi, cilvēki nobīstas.

Cilvēki centīsies aizstāvēt status quo, jo “pārmaiņas” biedē cilvēkus. Darba maiņa, mājas maiņa, partneru maiņa (lol) ir biedējoša sajūta, jo mēs esam ieprogrammēti meklēt drošību un palikt savā komforta zonā.

Ja mūsu senči atrada labu alu ar daudziem pārtikas avotiem, viņiem nevajadzēja “izkāpt no savas komforta zonas” un cīnīties ar lauvām, lai nodrošinātu nākamo maltīti.

Pārmaiņas ir biedējošas, un šo tehnoloģiju ir grūti saprast. Daži cilvēki cenšas to saprast, bet, godīgi sakot, tas ir velnišķīgi grūti. Esmu bijis šajā telpā daudzus gadus un joprojām katru dienu apgūstu jaunas lietas.

Jauni vienprātības mehānismi, dažāda veida blokķēdes, pārbaudītāji, deleģētāji, kalnrači, likme, stimuli, orākuli utt. Jo vairāk jūs uzzināsit, jo vairāk vēlaties uzzināt un jo vairāk saprotat, ka ir vēl vairāk.

Tas nozīmē, ka lielākā daļa cilvēku to vienkārši atmetīs, jo viņi nevēlas izmantot smadzeņu spēku, lai to saprastu.

Ļaujiet man saprast: tas ir pilnīgi pareizi, ja nevēlaties to mācīties. Es nezinu, kā darbojas e-pasti, taču es tos izmantoju katru dienu.

Es nezinu, kā internets patiesībā darbojas, un tomēr es to izmantoju katru dienu.

Tas pats ar tālruņa zvaniem, īsziņām, televizoriem utt.

Tas nozīmē, ka ir nepieciešams laiks, lai pierastu pie jaunas tehnoloģijas, un tāpēc cilvēki ir sajukuši.

Lielākā daļa cilvēku to vienkārši atmetīs, jo viņiem nepatīk tas, ko viņi nesaprot, līdz viņi sapratīs, ka var sākt lietot tehnoloģiju, īsti nezinot, kas aiz tās slēpjas.

Es uzskatu, ka mēs vēl esam agri. Mūsdienās vidusmēra lietotājam ir diezgan grūti iestatīt maku, pierakstīt sākuma frāzi, iesaistīties decentralizētos finanšu protokolos, $AAVE , Uniswap, Pancakeswap, Curve, pēc tam atrast pareizo likmju nodrošinātāju, pēc tam nosūtīt marķierus starp makiem utt.

Tā kā tas ir tagad, tas nav paredzēts miljardiem cilvēku, un tas ir labi. Tas ir labi, jo, tiklīdz uzņēmumi sāks koncentrēties uz klientu orientāciju un pieredzi, ikviens vēlēsies būt daļa no tā.

Blokķēdē dzims jauni uzņēmumi, tiks sniegti jauni pakalpojumi. Web3 pamatā ir varas pārnešana no lielām korporācijām lietotājiem, un tas notiek mūsu acu priekšā.

$ BTC un $ ETH nav 1 gada ieguldījumi. Šīs tehnoloģijas mainīs pasauli tādu, kādu mēs to pazīstam, un tās atklās pretestību no tiem pašiem cilvēkiem, kuri gūst vislielāko labumu no pasaules, kas balstīta uz inflāciju.

Esmu gatavs tirgoties un ieguldīt iepriekšminētajā kriptovalūtā nākamo desmit gadu laikā un, iespējams, pat pēc tam.

Ņemot vērā iepriekš minēto, ne visas kriptovalūtas ir vienādas, tāpat kā ne visas akcijas ir vienādas.

BTC salīdzināšana ar TurtleCoin ir kā $TSLA (Tesla Motors, Inc.) (Tesla Motors, Inc.) salīdzināšana ar Theranos. Un ir iemesls, kāpēc Theranos nav atzīmes.

Bitcoin cryptocurrency – Bitcoin BTC Sticker

Bitcoin cryptocurrency - Bitcoin BTC Sticker Sticker
Bitcoin cryptocurrency – Bitcoin BTC Sticker
Pielāgota trīsslāņu cepure, tēta cepure, rakstāmgalda paklājiņš, bērnu maska, magnēts, beisbola cepure, peles paliktnis, suņu paklājiņš, mājdzīvnieku bandana, mājdzīvnieku sega, kaķa paklājiņš, aktīvs T-krekls, beisbola ¾ piedurkņu T-krekls, klasisks T-krekls , Grafiskais T-krekls, Viegls džemperis, Viegls džemperis, T-krekls ar garām piedurknēm, Garš T-krekls, Premium T-krekls, Pulovers Hoodie, Pulovers džemperis, Racerback Tank Top, Tops bez piedurknēm, Essential T-krekls, Tank Top, Trīs – maisījuma T-krekls, V veida kakla izgriezuma T-krekls, kapucis ar rāvējslēdzēju, A-līnijas kleita, šifona augšdaļa, pieguļošs T-krekls, pieguļošs T-krekls, pieguļošs T-krekls ar V veida kakla izgriezumu, grafiska T-krekla kleita, legingi , Mini svārki, Premium Scoop T-krekls, Relaxed Fit T-krekls, uzlīme, glancēta uzlīme, klēpjdatora apvalks, klēpjdatora uzmava, caurspīdīga uzlīme, iPad apvalks, iPad vāciņš, iPhone apvalks, iPhone vāciņš, iPhone mīksts futrālis, iPhone Tough Korpuss, iPhone maks, Samsung Galaxy Skin, Samsung Galaxy Snap Case, Samsung Galaxy Soft Case, Samsung Galaxy Tough Case, Art Board Print, Art Print, Audekls Mounted Print