Šiandien kalbame apie pokyčius, naujoves ir priėmimą.

color tv came out in Italy in 1970s

Kai 1970-aisiais Italijoje pasirodė spalvotas televizorius, vietos valdžia atšaukė daugumą televizorių, teigdama, kad jie neatliko pakankamai bandymų ir gali pakenkti žiūrintiesiems. Galbūt jie buvo teisūs, o gal ne. Esmė ta, kad tai buvo trikdanti technologija, kurią vyriausybė bandė reguliuoti, nes jos nesuprato.

Kitas pavyzdys – internetas.

Iš pradžių tai buvo laikoma „praeinančia mada“, o vėliau masiškai perėmė visi, turintys išmanųjį telefoną ar nešiojamąjį kompiuterį.

Prisimenu, kad Billas Gatesas interviu David Letterman Show buvo išjuoktas, nes jis aiškino, kas yra internetas ir kaip jis pakeis pasaulį.

Billas: „[Internetas] tampa vieta, kur žmonės gali skelbti informaciją […], siųsti elektroninius el.

Pašnekovas: „Prieš porą mėnesių buvo paskelbtas didžiulis proveržis, kad internete […] jie ketina transliuoti beisbolo rungtynes ​​[…] ir aš tiesiog pagalvojau: „ar radijas skambina? “…..

Billas: „Galite klausytis kada tik norite“

Pašnekovas: „Ar magnetofonai skambina?

… ir taip toliau. Skaudu buvo žiūrėti, bet Billas juokėsi. Ne su juo, o pas jį.

Jūs žinote, kur aš einu su tuo, bet noriu, kad tai būtų visiškai aišku.

Nuolankiai tikiu, kad kai tik atsiranda didelių naujovių, žmonės išsigąsta.

Žmonės bandys apginti status quo, nes „pokyčiai“ gąsdina žmones. Keisti darbą, keisti namus, keisti partnerius (lol) yra baisus jausmas, nes esame užprogramuoti siekti saugumo ir likti savo komforto zonoje.

Jei mūsų protėviai rasdavo gerą urvą su daugybe maisto šaltinių, jiems nereikėjo „išlipti iš komforto zonos“ ir kovoti su liūtais, kad užsitikrintų kitą maistą.

Pokyčiai yra baisūs ir šią technologiją sunku suprasti. Kai kurie žmonės bando tai suprasti, bet tai nuoširdžiai sunku. Šioje erdvėje esu daug metų ir vis dar kasdien mokausi naujų dalykų.

Nauji konsensuso mechanizmai, skirtingi blokų grandinės tipai, tikrintojai, delegatoriai, kalnakasiai, tarifai, paskatos, orakulai ir t. t. Kuo daugiau išmoksite, tuo daugiau norite išmokti ir tuo labiau suprasite, kad reikia dar daugiau išmokti.

Tai reiškia, kad dauguma žmonių tai tiesiog nubrauks, nes nenori naudoti smegenų galios, kad tai suprastų.

Išsiaiškinsiu: visiškai gerai nenorėti to mokytis. Nežinau, kaip veikia el. laiškai, tačiau naudoju juos kasdien.

Nežinau, kaip iš tikrųjų veikia internetas, ir vėl juo naudojuosi kasdien.

Tas pats su telefono skambučiais, SMS žinutėmis, televizoriais ir kt.

Be to, reikia laiko priprasti prie naujos technologijos, todėl žmonės išsigandę.

Daugelis žmonių tai tiesiog nubrauks, nes jiems nepatinka tai, ko jie nesupranta, kol supras, kad gali pradėti naudoti technologiją iš tikrųjų nežinodami, kas už to slypi.

Tikiu, kad mums dar anksti. Šiuo metu paprastam vartotojui gana sunku susikurti piniginę, užsirašyti pradinę frazę, įsitraukti į decentralizuotus finansų protokolus, $AAVE , Uniswap, Pancakeswap, Curve, tada rasti tinkamą statymo teikėją, tada siųsti žetonus tarp piniginių ir pan.

Kaip yra dabar, jis neturi patikti milijardams žmonių, ir tai yra geras dalykas. Tai gerai, nes kai įmonės pradės orientuotis į klientų poreikius ir patirtį, visi norės būti to dalimi.

Blokų grandinėje gims naujos įmonės, bus teikiamos naujos paslaugos. „Web3“ yra skirta didelių korporacijų galios perkėlimui vartotojams, ir tai vyksta tiesiai prieš mūsų akis.

$BTC ir $ETH nėra 1 metų investicijos. Šios technologijos pakeis pasaulį tokį, kokį mes jį žinome, ir joms pasipriešins tie patys žmonės, kuriems labiausiai naudingas infliacinis fiat pagrįstas pasaulis.

Esu pasiruošęs prekiauti ir investuoti į minėtą kriptovaliutą ateinantį dešimtmetį ir galbūt net ilgiau.

Visa tai pasakius, ne kiekviena kriptovaliuta yra vienoda, kaip ir ne visos akcijos yra vienodos.

Lyginti BTC su TurtleCoin yra tas pats, kaip lyginti $TSLA (Tesla Motors, Inc.) (Tesla Motors, Inc.) su Theranos. Ir yra priežastis, kodėl „Theranos“ neturi žymeklio.

Bitcoin cryptocurrency – Bitcoin BTC Sticker

Bitcoin cryptocurrency - Bitcoin BTC Sticker Sticker
Bitcoin cryptocurrency – Bitcoin BTC Sticker
Pridedama 3 sluoksnių, tėčio kepurė, stalo kilimėlis, vaikiška kaukė, magnetas, beisbolo kepuraitė, pelės kilimėlis, kilimėlis šuniui, tvarsliava, augintinio antklodė, katės kilimėlis, aktyvūs marškinėliai, beisbolo ¾ rankovių marškinėliai, klasikiniai marškinėliai , Grafiniai marškinėliai, Lengvas megztinis, Lengvas megztinis, Marškinėliai ilgomis rankovėmis, Ilgi marškinėliai, Aukščiausios kokybės marškinėliai, Megztinis megztinis, Megztinis megztinis, Racerback Tank Top, Topas be rankovių, Essential marškinėliai, T-Mark Top, Tri – Mišri marškinėliai, marškinėliai V formos iškirpte, gobtuvas su užtrauktuku, A linijos suknelė, šifono viršus, prigludę marškinėliai, prigludę marškinėliai, marškinėliai su V formos kaklu, grafinė marškinėlių suknelė, antblauzdžiai , Mini sijonas, Premium Scoop marškinėliai, Relaxed Fit marškinėliai, lipdukas, blizgus lipdukas, nešiojamojo kompiuterio apvalkalas, nešiojamojo kompiuterio rankovė, skaidrus lipdukas, iPad apvalkalas, iPad dėklas, iPhone Skin, iPhone Snap dėklas, iPhone minkštas dėklas, iPhone Tough Dėklas, „iPhone“ piniginė, „Samsung Galaxy Skin“, „Samsung Galaxy Snap“ dėklas, „Samsung Galaxy“ minkštas dėklas, „Samsung Galaxy Tough Case“, „Art Board Print“, „Art Print“, „Canvas“