Täna räägime muutustest, innovatsioonist ja omaksvõtmisest.

color tv came out in Italy in 1970s

Kui 1970. aastatel Itaalias värviteleviisor välja tuli, tühistasid kohalikud võimud enamiku telereid, väites, et neid ei testitud piisavalt ja et need võivad olla vaatajatele kahjulikud. Võib-olla oli neil õigus, võib-olla mitte. Asi on selles, et see oli häiriv tehnoloogia, mida valitsus püüdis reguleerida, kuna nad ei saanud sellest aru.

Teine näide on Internet.

Esmalt peeti seda “mööduvaks moeröögatuseks” , seejärel võeti massiliselt omaks kõik, kellel on nutitelefon või sülearvuti.

Mäletan, et Bill Gates sai David Letterman Show’s antud intervjuus nalja, sest ta selgitas, mis on internet ja kuidas see maailma muudab.

Bill: “[Internet] on muutumas kohaks, kus inimesed saavad avaldada teavet […], saata elektroonilisi e-kirju…”

Intervjueerija: “paar kuud tagasi tuli suur läbimurreteade, et Internetis […] kavatsetakse pesapallimängu üle kanda […] ja ma lihtsalt mõtlesin endamisi “kas raadio heliseb kella?” “……

Bill: “Sa võid seda kuulata millal iganes tahad”

Küsitleja: “Kas magnetofonid helistavad kella???”

… ja nii edasi. Seda oli ausalt valus vaadata, aga Bill naeris. Mitte temaga, vaid temaga.

Teate, kuhu ma sellega lähen, aga ma tahan selle selgeks teha.

Usun alandlikult, et alati, kui tegemist on suurte uuendustega, tekib inimestel hirm.

Inimesed püüavad status quo’d kaitsta, sest “muutus” hirmutab inimesi. Töökoha vahetamine, kodu vahetamine, partneri vahetus (lol) on hirmutav tunne, sest oleme programmeeritud otsima turvalisust ja püsima oma mugavustsoonis.

Kui meie esivanemad leidsid hea koopa, kus oli palju toiduallikaid, ei pidanud nad oma mugavustsoonist välja tulema ja mõne lõviga võitlema, et endale järgmine söögikord kindlustada.

Muutused on hirmutavad ja seda tehnoloogiat on raske mõista. Mõned inimesed püüavad seda mõista, kuid see on ausalt pagana raske. Olen selles ruumis olnud palju aastaid ja õpin ikka veel iga päev uusi asju.

Uued konsensusmehhanismid, erinevad plokiahela tüübid, valideerijad, delegaatorid, kaevurid, määr, stiimulid, oraaklid jne jne. Mida rohkem õpid, seda rohkem soovid õppida ja seda rohkem mõistad, et õppida on veel.

See tähendab, et enamik inimesi jätab selle lihtsalt maha, sest nad ei taha selle mõistmiseks kasutada ajujõudu.

Lubage mul selle selgeks teha: see on täiesti OK, kui ei taha seda õppida. Ma ei tea, kuidas meilid töötavad, kuid kasutan neid iga päev.

Ma ei tea, kuidas internet tegelikult töötab, ja siiski kasutan ma seda iga päev.

Sama ka telefonikõnede, tekstisõnumite, telerite jms puhul.

Sellegipoolest võtab uue tehnoloogiaga harjumine aega ja seepärast on inimesed võpatamas.

Enamik inimesi jätab selle lihtsalt maha, sest neile ei meeldi see, millest nad aru ei saa, kuni nad mõistavad, et saavad hakata seda tehnoloogiat kasutama, teadmata, mis selle taga on.

Usun, et oleme veel varajased. Tänase seisuga on tavakasutaja jaoks üsna raske rahakotti seadistada, algfraasi üles kirjutada, detsentraliseeritud finantsprotokolle kasutada, $AAVE , Uniswap, Pancakeswap, Curve, seejärel leida õige panusepakkuja, seejärel rahakottide vahel žetoone saata jne.

Praegusel kujul ei ole see loodud miljardeid inimesi huvitama ja see on hea. See on hea, sest kui ettevõtted hakkavad keskenduma kliendikesksusele ja kogemustele, tahavad kõik sellest osa saada.

Plokiahelas sünnivad uued ettevõtted, hakatakse pakkuma uusi teenuseid. Web3 eesmärk on viia võimu suurettevõtetelt kasutajatele ja see toimub otse meie silme all.

$BTC ja $ETH ei ole üheaastased investeeringud. Need tehnoloogiad muudavad maailma sellisel kujul, nagu me seda teame, ja nad leiavad vastupanu samadelt inimestelt, kes saavad inflatsioonipõhisest fiat-maailmast kõige rohkem kasu.

Olen valmis eelnimetatud krüptoga kauplema ja sellesse investeerima järgmise kümnendi jooksul ja võib-olla isegi pärast seda.

Kõike seda arvesse võttes ei ole iga krüpto ühesugune, nagu ka mitte kõik aktsiad.

BTC võrdlemine TurtleCoiniga on nagu $TSLA (Tesla Motors, Inc.) (Tesla Motors, Inc.) võrdlemine Theranosega. Ja seal on põhjus, miks Theranosel pole tickerit.

Bitcoin cryptocurrency – Bitcoin BTC Sticker

Bitcoin cryptocurrency - Bitcoin BTC Sticker Sticker
Bitcoin cryptocurrency – Bitcoin BTC Sticker
Sisseehitatud 3-kihiline, isamüts, lauamatt, lastemask, magnet, pesapallimüts, hiirematt, koeramatt, lemmikloomaside, lemmikloomatekk, kassimatt, aktiivne T-särk, ¾ varrukatega pesapalli T-särk, klassikaline T-särk , Graafiline T-särk, Kerge kapuuts, Kerge dressipluus, Pikkade varrukatega T-särk, Pikk T-särk, Premium T-särk, Pullover Hoodie, Pullover Sviiter, Racerback Tank Top, Varrukateta särk, Essential T-särk, Tank Top, Triiksärk – segatud T-särk, V-kaelusega T-särk, lukuga kapuuts, A-jooneline kleit, šifoonist top, liibuv T-särk, liibuv T-särk, liibuv V-kaelusega T-särk, graafiline T-särgi kleit, säärised , Miniseelik, Premium Scoop T-särk, Relaxed Fit T-särk, kleebis, läikiv kleebis, sülearvuti ümbris, sülearvuti ümbris, läbipaistev kleebis, iPadi ümbris, iPadi ümbris, iPhone’i ümbris, iPhone’i ümbris, iPhone’i pehme ümbris, iPhone Tough Ümbris, iPhone’i rahakott, Samsung Galaxy Skin, Samsung Galaxy Snap Case, Samsung Galaxy pehme ümbris, Samsung Galaxy karm ümbris, kunstitahvlitrükk, kunstitrükk, lõuendile kinnitatav trükk