Dnes mluvíme o změně, inovacích a přijetí.

color tv came out in Italy in 1970s

Když se v Itálii v 70. letech objevila barevná televize, místní úřady stáhly většinu televizorů s tvrzením, že neprovedly dostatečné testování a že by mohly být pro diváky škodlivé. Možná měli pravdu, možná ne. Jde o to, že to byla rušivá technologie, kterou se vláda snažila regulovat, protože jí nerozuměla.

Dalším příkladem je internet.

Nejprve považováno za „pomíjivý výstřelek“, poté ho masivně přijali všichni s chytrým telefonem nebo notebookem v celém slova smyslu.

Pamatuji si, že si Bill Gates v rozhovoru v David Letterman Show dělal legraci, protože vysvětloval, co je internet a jak změní svět.

Bill: „[Internet] se stává místem, kde mohou lidé zveřejňovat informace […], posílat elektronické e-maily…“

Tazatel: “Před pár měsíci se objevilo velké průlomové oznámení, že na internetu […] budou vysílat baseballový zápas […] a já si jen pomyslel: “Zvoní rádio?” “…..

Bill: “Můžeš to poslouchat, kdy chceš.”

Tazatel: “Zvoní magnetofony???”

… a tak dále. Bylo to upřímně bolestivé to sledovat, ale Bill se smál. Ne s ním, ale na něj.

Víte, kam tím mířím, ale chci to objasnit.

Pokorně věřím, že kdykoli se jedná o velké inovace, lidé se vyděsí.

Lidé se budou snažit bránit status quo, protože „změna“ lidi děsí. Změna zaměstnání, změna domova, změna partnera (lol) je děsivý pocit, protože jsme naprogramováni hledat bezpečí a zůstat ve své komfortní zóně.

Pokud naši předkové našli dobrou jeskyni se spoustou zdrojů potravy, nepotřebovali „vystoupit ze své komfortní zóny“ a bojovat s některými lvy, aby si zajistili další jídlo.

Změna je děsivá a této technologii je těžké porozumět. Někteří lidé se to snaží pochopit, ale je to upřímně těžké. Jsem v tomto prostoru mnoho let a stále se každý den učím nové věci.

Nové mechanismy konsensu, různé typy blockchainu, validátoři, delegátoři, těžaři, sazba, pobídky, věštci atd. atd. Čím více se naučíte, tím více se chcete naučit a tím více si uvědomíte, že je toho více, co se naučit.

To znamená, že většina lidí to prostě opráší, protože nechtějí používat výkon mozku, aby tomu porozuměli.

Abych to uvedl na pravou míru: je naprosto v pořádku nechtít se to učit. Nevím, jak fungují e-maily, a přesto je používám každý den.

Nevím, jak vlastně internet funguje, a přesto ho opět používám každý den.

Totéž s telefonními hovory, textovými zprávami, televizí atd.

To znamená, že zvyknout si na novou technologii chvíli trvá, a proto jsou lidé vyděšení.

Většina lidí to prostě opráší, protože se jim nelíbí to, čemu nerozumí, dokud si neuvědomí, že mohou začít používat technologii, aniž by doopravdy věděli, co se za tím skrývá.

Věřím, že jsme ještě brzy. Ode dneška je pro průměrného uživatele docela těžké nastavit si peněženku, zapsat si počáteční frázi, zapojit se do decentralizovaných finančních protokolů, $AAVE , Uniswap, Pancakeswap, Curve, pak najít správného poskytovatele sázek, pak posílat tokeny mezi peněženkami atd.

Jak je nyní, není nastaveno, aby oslovilo miliardy lidí, a to je dobře. Je to dobrá věc, protože jakmile se společnosti začnou zaměřovat na orientaci na zákazníka a zkušenosti, každý bude chtít být toho součástí.

Na blockchainu se zrodí nové společnosti, budou poskytovány nové služby. Web3 je o přenesení moci z velkých korporací na uživatele a děje se to přímo před našima očima.

$ BTC a $ ETH nejsou investice na 1 rok. Tyto technologie změní svět, jak ho známe, a najdou odpor u úplně stejných lidí, kteří nejvíce těží z inflačního světa založeného na fiatu.

Jsem ochoten obchodovat a investovat do výše zmíněné kryptoměny po další desetiletí a možná i dál.

S tím vším, co bylo řečeno, ne každá kryptoměna je stejná, stejně jako ne každá akcie je stejná.

Srovnávat BTC s TurtleCoinem je jako porovnávat $TSLA (Tesla Motors, Inc.) (Tesla Motors, Inc.) s Theranos. A existuje důvod, proč Theranos nemá ticker.

Bitcoin cryptocurrency – Bitcoin BTC Sticker

Bitcoin cryptocurrency - Bitcoin BTC Sticker Sticker
Bitcoin cryptocurrency – Bitcoin BTC Sticker
Vypasovaná 3-vrstvá čepice pro tátu, podložka na stůl, dětská maska, magnet, kšiltovka, podložka pod myš, podložka pro psa, šátek pro zvířata, deka pro mazlíčky, podložka pro kočky, aktivní tričko, baseballové tričko se ¾ rukávem, klasické tričko , Tričko s grafikou, Lehká mikina, Lehká mikina, Tričko s Dlouhým Rukávem, Dlouhé Tričko, Tričko Premium, Pulovrová mikina, Pulovrová mikina, Tílko Racerback, Top bez rukávů, Essential T-Shirt, Tílko, Tričko – směs trička, trička s výstřihem do V, mikiny s kapucí, áčkových šatů, šifonového topu, vypasovaného trička s lopatkou, vypasovaného trička, vypasovaného trička s výstřihem do V, grafických triček, legín , Minisukně, Tričko Premium Scoop, Tričko Relaxed Fit, Nálepka, Lesklá nálepka, Skin notebooku, Pouzdro na Laptop, Průhledná nálepka, Skin iPad, Snap Case, iPhone Skin, iPhone Snap Case, Měkké pouzdro pro iPhone, iPhone Tough Pouzdro, Peněženka pro iPhone, Samsung Galaxy Skin, Snap Case Samsung Galaxy, Měkké pouzdro Samsung Galaxy, Tough Case Samsung Galaxy, Art Board Print, Art Print, Potisk na plátně