היום אנחנו מדברים על שינוי, חדשנות ואימוץ.

color tv came out in Italy in 1970s

כשהטלוויזיה הצבעונית יצאה באיטליה בשנות ה-70, הרשויות המקומיות ביטלו את רוב הטלוויזיות בטענה שהן לא ביצעו מספיק בדיקות ושהן עלולות להזיק לצופים. אולי הם צדקו, אולי לא. הנקודה היא שזו הייתה טכנולוגיה משבשת שהממשלה ניסתה להסדיר כי הם לא הבינו אותה.

דוגמה נוספת היא האינטרנט.

תחילה נחשב ל”אופנה חולפת”, ואז אומץ באופן מסיבי על ידי כל מי שיש לו סמארטפון או מחשב נייד בכל המילה.

אני זוכר שביל גייטס בראיון בתוכנית דיוויד לטרמן צחקו כי הוא הסביר מה זה האינטרנט ואיך הוא עומד לשנות את העולם.

ביל: “[האינטרנט] הופך למקום שבו אנשים יכולים לפרסם מידע […], לשלוח מיילים אלקטרוניים…”

מראיין: “לפני כמה חודשים הייתה הודעה גדולה על פריצת דרך שבאינטרנט […] הולכים לשדר משחק בייסבול […] ופשוט חשבתי לעצמי “האם הרדיו מצלצל בפעמון?” “…..

ביל: “אתה יכול להאזין לזה מתי שאתה רוצה”

מראיין: “האם רשמקולים מצלצלים בפעמון???”

… וכן הלאה. זה היה באמת כואב לראות, אבל ביל צחק. לא איתו, אלא אליו.

אתה יודע לאן אני הולך עם זה, אבל אני רוצה להבהיר את זה.

אני מאמין בענווה שבכל פעם שיש חידושים גדולים מעורבים, אנשים נבהלים.

אנשים ינסו להגן על הסטטוס קוו כי “שינוי” מפחיד אנשים. החלפת מקום עבודה, החלפת בתים, החלפת בני זוג (חחחח) היא תחושה מפחידה כי אנחנו מתוכנתים לחפש ביטחון ולהישאר באזור הנוחות שלנו.

אם אבותינו מצאו מערה טובה, עם הרבה מקורות מזון, הם לא היו צריכים “לצאת מאזור הנוחות שלהם” ולהילחם באריות כדי להבטיח את הארוחה הבאה שלהם.

השינוי מפחיד וקשה להבין את הטכנולוגיה הזו. יש אנשים שמנסים להבין את זה, אבל זה באמת קשה לעזאזל. אני נמצא במרחב הזה הרבה שנים ואני עדיין לומד דברים חדשים כל יום.

מנגנוני קונצנזוס חדשים, סוגים שונים של בלוקצ’יין, מאמתים, מאצילים, כורים, יש שיעור, תמריצים, אורקל וכו’ וכו’. ככל שאתה לומד יותר אתה רוצה ללמוד יותר ותבין שיש עוד מה ללמוד.

זה אומר שרוב האנשים פשוט יצחצחו את זה כי הם לא רוצים להשתמש בכוח המוח כדי להבין את זה.

תן לי להבין את זה: זה לגמרי בסדר לא לרצות ללמוד את זה. אני לא יודע איך עובדים אימיילים ובכל זאת אני משתמש בהם כל יום.

אני לא יודע איך האינטרנט עובד בפועל ובכל זאת, שוב, אני משתמש בו כל יום.

אותו דבר עם שיחות טלפון, הודעות טקסט, טלוויזיות וכו’.

עם זאת, לוקח זמן להתרגל לטכנולוגיה חדשה וזו הסיבה שאנשים משתגעים.

רוב האנשים פשוט יצחצחו את זה כי הם לא אוהבים את מה שהם לא מבינים, עד שהם יבינו שהם יכולים להתחיל להשתמש בטכנולוגיה מבלי לדעת באמת מה עומד מאחוריה.

אני מאמין שאנחנו עדיין מוקדם. נכון להיום זה די קשה למשתמש הממוצע להגדיר ארנק, לרשום את ביטוי המקור, לעסוק בפרוטוקולים פיננסיים מבוזרים, $AAVE, Uniswap, Pancakeswap, Curve, ואז למצוא את ספק ההימורים הנכון, ואז לשלוח אסימונים בין ארנקים וכו’.

כמו שזה עכשיו זה לא אמור לפנות למיליארדי אנשים, וזה דבר טוב. זה דבר טוב כי ברגע שחברות יתחילו להתמקד במרכזיות הלקוח ובחוויה, כולם ירצו להיות חלק מזה.

חברות חדשות ייולדו בבלוקצ’יין, שירותים חדשים יינתנו. Web3 עוסק בהעברת כוח מתאגידים גדולים למשתמשים וזה קורה ממש מול העיניים שלנו.

$BTC ו-$ETH אינן השקעות לשנה. הטכנולוגיות הללו ישנו את העולם כפי שאנו מכירים אותו והן ימצאו התנגדות ממש מאותם אנשים שמרוויחים הכי הרבה מעולם מבוסס פיאט אינפלציוני.

אני מוכן לסחור ולהשקיע בקריפטו האמור לעשור הבא ואולי אף מעבר לכך.

עם כל זה נאמר, לא כל קריפטו זהה, בדיוק כמו שלא כל מניה זהה.

השוואת BTC ל-TurtleCoin היא כמו השוואה של $TSLA (Tesla Motors, Inc.) (Tesla Motors, Inc.) ל-Theranos. ויש סיבה למה לת’רנוס אין טיקר.

Bitcoin cryptocurrency – Bitcoin BTC Sticker

Bitcoin cryptocurrency - Bitcoin BTC Sticker Sticker
Bitcoin cryptocurrency – Bitcoin BTC Sticker
3-שכבתי מצויד, כובע אבא, מחצלת שולחן, מסכת ילדים, מגנט, כובע בייסבול, משטח עכבר, מחצלת לכלב, בנדנה לחיות מחמד, שמיכה לחיות מחמד, מחצלת חתול, חולצת טריקו אקטיבית, חולצת טריקו ¾ שרוולים בייסבול, חולצת טריקו קלאסית , חולצת טריקו גרפית, קפוצ’ון קל משקל, סווטשירט קל משקל, חולצת טריקו עם שרוולים ארוכים, חולצה ארוכה, חולצת טריקו פרימיום, סוודר קפוצ’ון, סוודר סוודר, גופיית Racerback, חולצה ללא שרוולים, חולצת טריקו חיונית, גופייה, טרייה -בלנד חולצת טריקו, חולצת טי עם צווארון V, קפוצ’ון עם רוכסן, שמלת A-line, טופ שיפון, חולצת טריקו מצוידת, חולצה מצוידת, חולצה מצוידת בצווארון V, שמלת חולצה גרפית, חותלות , מיני חצאית, חולצת טריקו פרימיום סקופ, חולצת טריקו בכושר Relaxed Fit, מדבקה, מדבקה מבריקה, סקין למחשב נייד, שרוול למחשב נייד, מדבקה שקופה, סקין לאייפד, כיסוי נצמד לאייפד, כיסוי לאייפון, כיסוי לאייפון, כיסוי לאייפון, כיסוי לאייפון קשוח כיסוי, ארנק לאייפון, סמסונג גלקסי סקין, כיסוי סמסונג גלקסי Snap, כיסוי סמסונג גלקסי רך, כיסוי סמסונג גלקסי קשוח, הדפס לוח אמנות, הדפס אמנות, הדפס קנבס