SLP ବକ୍ତୃତା ପାଥୋଲୋଜି ଷ୍ଟିକର୍ – ଗଜୀ ଆଜାନି (ଆଜିକା)

SLP ବକ୍ତବ୍ୟ ପାଥୋଲୋଜି ସାଉଣ୍ଡ ଷ୍ଟିକର୍ |

ସମସ୍ତେ UKRAINE ଯୁଦ୍ଧ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ବିଶ୍ belie ାସ କରନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ କହିବା ପାଇଁ ସଠିକ୍ ଉପାୟ ପାଇଛନ୍ତି | ବକ୍ତବ୍ୟର ଭାଷା ଯାହା ଆମକୁ ପ୍ରତିଦିନ କରିବାକୁ ପଡିବ ମୁଁ ଭାବୁନାହିଁ ଶେଷ ଖବର! ତୁମର ହୃଦୟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ନହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ସମସ୍ତ ଧ୍ୱନି ବାହାରକୁ ଆସିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏବଂ ତୁମେ ତରଙ୍ଗକୁ ଯିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି ସଙ୍ଗୀତ ଶୁଣିବା ଭଲ | ଜଣେ ଶାନ୍ତ ସଂଗୀତଜ୍ଞ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଏକ ନର୍ଡିକ୍ 2-ଟୋନ୍ ଗିଟାର୍ ସ୍ୱର ସହିତ ଏକ ମଜାଳିଆ ପର୍ବକୁ ନେଇପାରନ୍ତି | ଏହା ଜାମାଇକର ଏକ ବ୍ୟାଣ୍ଡ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ପ୍ରତୀକଗୁଡ଼ିକୁ ମୋର ଭଲଭାବେ ମନେ ନାହିଁ | ପାର୍ଟୀରେ ଏହା ଏକ ଟେକ୍ନୋ କିମ୍ବା ରେଟ୍ରୋ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ରକଷ୍ଟେଡି ଏକ ଲଭ୍ ଡିଜେ ଥିଲା, ଯାହାକି ନର୍ଡିକ୍ ପ୍ରାଣ ସହିତ 2-ଟୋନ୍ ଗିଟାରିଷ୍ଟ ତାଙ୍କୁ ଡାକିଲା |

ମୋର ସ୍ଲିପ୍‌ରେ ଏକ ଡିଗ୍ରୀ ଅଛି, ଭବିଷ୍ୟତରେ ସ୍ପିକର ହେବା, କେବଳ ତରଙ୍ଗଦ eng ର୍ଘ୍ୟ ହେବା, ସରଳ ଥେରାପି ହେବା ଆଉ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନୁହେଁ | ଥରେ ଜଣେ ଡାକ୍ତର ଅଟିଜିମ୍ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ତାଙ୍କ ବକ୍ତବ୍ୟ ପାଥୋଲୋଜି ଖୋଲିଥିଲେ |

ଆପଣ ଏହି SLP ସ୍ପିଚ୍ ପାଥ୍ ସାଉଣ୍ଡ ଷ୍ଟିକର୍ କିଣିପାରିବେ |

109350095_sticky-runners_EJUG5
ångström, ångströmisubstantiv masculin |
  • ତରଙ୍ଗଦ eng ର୍ଘ୍ୟ ପାଇଁ ମାପର ଶାରୀରିକ ଏକକ ଏକ ମିଲିମିଟରର ଏକ ଦଶମାଂଶ ସହିତ ସମାନ |
  • ତରଙ୍ଗଦ eng ର୍ଘ୍ୟ ପାଇଁ ଭିନ୍ନତା ମାପର ଏକକ, ଯାହା ଅପ୍ଟିକ୍ସ, ସ୍ପେକ୍ଟ୍ରୋଗ୍ରାଫି, କ୍ରିଷ୍ଟାଲୋଗ୍ରାଫି ଏବଂ ପରମାଣୁ ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ, ଏକ ମାଇକ୍ରନ୍ ର 1/10000 ସହିତ ସମାନ |
  • ମନ୍ତବ୍ୟ ସଙ୍କେତ Å
etymology:
  • ଫରାସୀ angstrœm |
  • cf. ଫ୍ରେଞ୍ଚ ଭାଷା angström |
  • ଆଙ୍ଗଷ୍ଟ୍ରୋମ୍ – ସ୍ୱିଡିଶ୍ ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ |